TTS Hakkında

Image 01

Shell Taşıt Tanıma Sistemi 1996 yılında Türkiye'de ilk defa Shell tarafından kullanılan akaryakıt harcamalarının tek merkezden kontrol altına alınmasını sağlayan bilgisayar destekli bir Filo Yönetim Sistemidir.Bugün ülke genelinde Shell markası ile taşıt tanıma hizmeti veren 800'ü aşkın istasyon sayısıyla 35.000 firmanın 400.000 aracına hizmet vermektedir.

Avantajları
- Taşıt Tanıma Sistemi'ni tek bir şirket aracı ya da yüzlerce araçtan oluşan bir filo için kullanabilirsiniz,
- Esnek bir sistemdir; günlük, haftalık ya da aylık limitlendirmeler yapabilir, belirli günlerde kullanıma kapatabilir, ya da alınan yakıt türünü sınırlandırabilirsiniz.
- Şirketinizin hangi aracına, nerede, ne zaman, hangi kilometrede ve ne kadar yakıt alındığı, araçlarınızın km başına ne kadar yakıt harcadığı gibi bilgiler raporlanır,
- Şirketinizin tüm akaryakıt harcamaları için toplu fatura gönderilerek muhasebe yönünden zaman ve personel tasarrufu sağlanır.
- Başka araca yakıt alınması, asıl araca TTS cihazı takılması halinde engellenir, bu uygulama olası suistimallerin önüne geçer.

Sistem İşleyişi

Image 01
Şirketiniz için farklı çözümler sunan Taşıt Tanıma Sistemi'nde dilerseniz şirket aracınıza TTS cihazı taktırabilir ya da akıllı anahtar kullanabilirsiniz. Ödemelerinizde DBS, EFT* veya kredi kartı seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Çalışanlarınız rahat eder "doldur ve git" rahatlığına kavuşur.